TEATR NASZ

TEATR NASZ

Piechowice
ul. Kolonijna 27
075/ 7554744
www.teatrnasz.pl

OPIS OBIEKTU

Dwanaście pokoi w trzech bungalowach i jeden niezależny apartament. Łącznie 40 miejsc noclegowych. Pokoje wyróżnia brak telewizorów, radia, internetu… za to są książki. Pokoje przytulne, ciepłe, z niezwykle wygodnymi łóżkami. Drewniane okna w pokojach i kominki w salonikach dopełniają wrażenia intymności i przytulności. Posiłki w Restauracji Teatru Naszego, na środku której znajduje się duże otwarte palenisko. Z okien widok na Karkonosze, a z kuchni zapachy jak u babci.

DOMEK I:

pokój Amelia; 2-osobowy, pokój Basia; 4-osobowy, tzw. „rodzinny” z jednym pełnowymiarowym łóżkiem piętrowym,pokój Celinka; 4-osobowy, tzw. „rodzinny” z jednym pełnowymiarowym łóżkiem piętrowym,pokój Danusia; 2-osobowy.

DOMEK II:

pokój Adaś; 2-osobowy,pokój Bartek; 4-osobowy, tzw. „rodzinny” z jednym pełnowymiarowym łóżkiem piętrowym,pokój Czaruś; 4-osobowy, tzw. „rodzinny” z jednym pełnowymiarowym łóżkiem piętrowym,pokój Dominik; 2-osobowy.

DOMEK III:

pokój Agawa; 2-osobowy, pokój Brzoza; 4-osobowy, tzw. „rodzinny” z jednym pełnowymiarowym łóżkiem piętrowym,pokój Cyprys; 4-osobowy, tzw. „rodzinny” z jednym pełnowymiarowym łóżkiem piętrowym,pokój Dalia; 2-osobowy.

APARTAMENT:

2-pokojowy, przewidziany dla 2 osób z możliwością zakwaterowania 4 osób…

CENY NOCLEGÓW:

2-osobowy – 200 PLN
4-osobowy – 280 PLN
apartament – 300 PLN
1 osoba w pokoju – 130 PLN
3 osoby w pokoju – 250 PLN
3 osoby w apartamencie – 330 PLN
4 osoby w apartamencie – 350 PLN

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki.
Jednorazowa opłata za psa – 30 PLN.

Dla gości grupowych zryczałtowana cena noclegu wynosi 95 PLN/osobę niezależnie od struktury zakwaterowania. W cenie zakwaterowania wliczone jest śniadanie bufetowe w Restauracji Teatru Naszego…

NA MAPIE